Razem 252 770 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Piękna, młoda, bardzo grzeczna i ułożona. Ta wspaniała sunia jest u nas po raz drugi. Dlaczego wróciła z adopcji? Miała naprawdę bardzo fajny domek, jedyną przeszkodą okazała się bardzo silna alergia dziecka na psią sierść. Zrozpaczeni właściciele, nie widząc innego rozwiązania przywieźli psinkę z powrotem. Ponownie szukamy dla malutkiej domku, tym razem takiego prawdziwego, w którym będzie już do końca. Paka jest psinką bardzo uczuciową, powrót do schroniska bardzo źle zniosła, była mocno wystraszona, trzęsła się i płakała. Sunia bez wątpienia powinna mieszkać w domku, z kochającą rodziną, jak najszybciej opuścić schroniskowy boks i nigdy już do nas nie wracać.

Skoro czytacie to ogłoszenie, to pewnie zastanawiacie się, czy nie przygarnąć psa do swojego domu – a teraz jest na to najlepszy moment. OTOZ Animals jak co roku rozpoczął akcję „Chcemy zdążyć do domu przed zimą”. Zapraszamy do naszego schroniska, gdzie można adoptować psa lub kota. Sprawmy, aby schronisko było tylko tymczasowym miejscem pobytu dla zwierzaków, które bardzo pragną spędzić zimę u boku przyjaciół w nowym domu. Wszystkie zwierzęta są zaszczepione, odrobaczone, posiadają książeczki i czekają na dom.

Pamiętaj, zwierzęta ze schroniska kochają podwójnie!

Inne psy czekają na nowych właścicieli w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim: http://schroniskostarogard.pl/

W schronisku pobierana jest opłata adopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji:

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim

Starogard Gdański

Hermanowska 24

psykoty@wp.pl

668 046 572

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.11.2014 23:41
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 370133
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Kochająca, piękna, młoda sunia Paka szuka domu - Zdjęcie nr 1Kochająca, piękna, młoda sunia Paka szuka domu - Zdjęcie nr 2Kochająca, piękna, młoda sunia Paka szuka domu - Zdjęcie nr 3Kochająca, piękna, młoda sunia Paka szuka domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OTOZ Animals
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48668046572
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika OTOZ Animals
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)