Razem 252 581 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Choć nie jest już najmłodsza to również zasługuje na drugą szansę. Treska to przesympatyczna sunia o niewielkich rozmiarach. Ma wielkie serducho, którym kocha wszystkich najmocniej na świecie. Może nie ma w jej oczach szczenięcej beztroski, bo ma już swoje psie lata, ale jej oczy wypełnione są przeogromną miłością. Ma nadzieję, że jej przyszłość będzie pozbawiona wszelkich nieszczęść. Nie chce już więcej przykrości ze strony człowieka. Wciąż nie przestała ufać ludziom i potrzebuje swojego pana, który będzie ją kochał i dbał każdego dnia. Niezależnie od tego co przyniesie los zawsze będzie u jej boku, nigdy jej nie zostawi nawet kiedy któregoś dnia nie będzie już w sobie miała tyle sił, kiedy zachoruje będzie przy niej trwał. Tak bezinteresownie jak ona - do końca.

Skoro czytacie to ogłoszenie, to pewnie zastanawiacie się, czy nie przygarnąć psa do swojego domu – a teraz jest na to najlepszy moment. OTOZ Animals jak co roku rozpoczął akcję „Chcemy zdążyć do domu przed zimą”. Zapraszamy do naszego schroniska, gdzie można adoptować psa lub kota. Sprawmy, aby schronisko było tylko tymczasowym miejscem pobytu dla zwierzaków, które bardzo pragną spędzić zimę u boku przyjaciół w nowym domu. Wszystkie zwierzęta są zaszczepione, odrobaczone, posiadają książeczki i czekają na dom.

Pamiętaj, zwierzęta ze schroniska kochają podwójnie!

Inne psy czekają na nowych właścicieli w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim: http://schroniskostarogard.pl/

W schronisku pobierana jest opłata adopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji:

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim

Starogard Gdański

Hermanowska 24

psykoty@wp.pl

668 046 572

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 15.11.2014 23:36
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 369351
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Kochana, ufna sunia Treska czeka na nowy dom - Zdjęcie nr 1Kochana, ufna sunia Treska czeka na nowy dom - Zdjęcie nr 2Kochana, ufna sunia Treska czeka na nowy dom - Zdjęcie nr 3Kochana, ufna sunia Treska czeka na nowy dom - Zdjęcie nr 4Kochana, ufna sunia Treska czeka na nowy dom - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OTOZ Animals
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48668046572
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika OTOZ Animals
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)