Razem 252 558 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
13.11.2014 21:03

Kolejny raz trudno nam pogodzić się ze skutkiem ludzkiej nieodpowiedzialności. Samosia trafiła do nas latem wraz ze swoim rodzeństwem. Ktoś pozbył się ich jak śmieci. Wyrzucił je w miejscu gdzie istniały marne szanse na ich odnalezienie, ale na szczęście dobrzy ludzie zawiadomili nas o miejscu ich pobytu i tak znalazły się u nas. Głodne i wyziębione. Wydawałoby się, że wszystko skończy się happy end'em. Jeden po drugim znajdowały nowe domy. Tak stało się też z Samosią. Zabrano ją do domu gdzie spędziła parę miesięcy radując się swoim dzieciństwem. Czuła się kochana i szczęśliwa móc cieszyć się każdym dniem ze swoimi opiekunami. Cały ten obraz szczęśliwego domu w jednej chwili prysł jak bańka mydlana. Nic nie pozostało z jej dotychczasowego życia. Pewnego dnia z powrotem znalazła się u nas. Ponownie niepotrzebna nikomu, wciąż szczenięco radosna, lecz obawiamy się, że za jakiś czas ten stan się zmieni. Samosia któregoś dnia może stracić nadzieję na następne dobre zakończenie, stracić wiarę na lepszy los.

Skoro czytacie to ogłoszenie, to pewnie zastanawiacie się, czy nie przygarnąć psa do swojego domu – a teraz jest na to najlepszy moment. OTOZ Animals jak co roku rozpoczął akcję „Chcemy zdążyć do domu przed zimą”. Zapraszamy do naszego schroniska, gdzie można adoptować psa lub kota. Sprawmy, aby schronisko było tylko tymczasowym miejscem pobytu dla zwierzaków, które bardzo pragną spędzić zimę u boku przyjaciół w nowym domu. Wszystkie zwierzęta są zaszczepione, odrobaczone, posiadają książeczki i czekają na dom.

Pamiętaj, zwierzęta ze schroniska kochają podwójnie!

Inne psy czekają na nowych właścicieli w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim: http://schroniskostarogard.pl/

W schronisku pobierana jest opłata adopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji:

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim

Starogard Gdański

Hermanowska 24

psykoty@wp.pl

668 046 572

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 13.11.2014 21:03
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 369095
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Pilnie potrzebny dom dla Samosi - Zdjęcie nr 1Pilnie potrzebny dom dla Samosi - Zdjęcie nr 2Pilnie potrzebny dom dla Samosi - Zdjęcie nr 3Pilnie potrzebny dom dla Samosi - Zdjęcie nr 4Pilnie potrzebny dom dla Samosi - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OTOZ Animals
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48668046572
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika OTOZ Animals
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)