Razem 252 590 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Mokka jeszcze kilka dni temu była częścią stada psów, które zamieszkuje opustoszałe budynki w mieście. Psy żyjące gdzieś obok, w cieniu osiedla, wychodzące ze swoich kryjówek aby znaleźć jedzenie. Udało się ją odłowić i teraz bezpieczna, uczy się życia w domu, z człowiekiem.

Mokka to ok. 4,5 mies. suczka, jest w trakcie wymiany zębów. Znaleziona w stanie skrajnego zaniedbania, zasuszona, w stanie ogólnego wyniszczenia organizm. W tej chwili przeszła gruntowne zabiegi pielęgnacyjne i w niczym nie przypomina wynędzniałego szczeniaka sprzed kilku dni. Waży 7 kg, docelowo pewnie będzie średniej wielkości psiakiem o delikatnej budowie, ważącym 12-15 kg. Jest zjawiskowo umaszczona, ma cudownie czekoladowy kolor i piękne, hipnotyzujące wręcz oczy. Mokka z uwagi na tryb życia jaki prowadziła jest niezwykle mądra i zrównoważona jak na swój wiek, dojrzała i spokojna – o wiele bardziej, niż rówieśnicy w jej wieku. Musiała sobie w życiu radzić, nie miała czasu na beztroskie dzieciństwo, jej dzieciństwo to do niedawna była walka o życie. Teraz nadrabiamy, Mokka przebywa w domu tymczasowym, gdzie z małego, wylęknionego niedźwiadka powoli rozkwita i uczy się życia w rodzinie. Socjalizujemy ją ze światem, bo do tej pory żyła gdzieś między blokami, ludzi widywała tylko na odległość, jeden zawołał, drugi przegonił... Suczka uczy się czerpać przyjemność z obcowania z człowiekiem – do tej pory żyła obok. Z każdym dniem jest coraz śmielsza, bez stresu pozwala sobie na coraz to bliższy kontakt z opiekunem. Już radośnie wita swoich opiekunów każdego poranka, merda na ich widok ogonem. Jest bardzo ciekawa świata – właściwie każdego dnia robi zaskakujące postępy i powoli zapomina o przeszłości. Jest w domu tymczasowym z dwoma psami i kotem – przy nich rozkręca się i harcom i zabawom nie ma końca. Wraz z suczkami wychodzi na spacer, gdzie załatwia potrzeby. Bez problemu wchodzi i wychodzi na trzecie piętro w bloku. W domu cichutka i nienachalna. Na pewno idealnym byłby dla niej dom z drugim psem, który pomógłby jej otworzyć się w pełni. Cierpliwie znosi zabiegi pielęgnacyjne już nie ucieka panicznie z kolan opiekuna, je z ręki. Grzecznie zachowuje się podczas jazdy samochodem. Pięknie przesypia cała noc.

Mocca przebywa w domu tymczasowym w Kielcach.

Odpchlenie: tak

Odrobaczenie: tak

Szczepienia: wkrótce

Sterylizacja: jak dorośnie

Czip: tak

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt

28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie

tel. 501 341 021 (po godzinie 15)

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 07.11.2014 17:23
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 368105
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
MOKKA cudna 4 m-czna sunia SZCZENIAK do adopcji - Zdjęcie nr 1MOKKA cudna 4 m-czna sunia SZCZENIAK do adopcji - Zdjęcie nr 2MOKKA cudna 4 m-czna sunia SZCZENIAK do adopcji - Zdjęcie nr 3MOKKA cudna 4 m-czna sunia SZCZENIAK do adopcji - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: iza (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Psy Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)