Razem 252 680 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
06.11.2014 12:26

Oto Rudek – 6-cio kg piesek zabrany od alkoholika, który „kochał Go na swój sposób”. Taki sposób, że trudno o tym pisać bez użycia słów powszechnie uznanych za nieprzyzwoite. A mimo tego, Rudy biegał koło swojego pana za najmniejszą oznaką akceptacji. Niestety, nie było Mu dane bycie docenioną istotą.

Aż nadszedł dzień, gdy Rudy został zabrany od pana alkoholika, bo piesek ledwie wegetował w swojej budzie - podtruty, pogryziony przez innego psa, bez pokarmu i wody.

W domu tymczasowym, w którym jest obecnie, Rudasek odzyskał radość życia i stał się wesołym, kontaktowym pieskiem. Rudasiem, który na odrobinę uwagi reaguje całym swoim psim serduszkiem. Przybiega natychmiast na zawołanie i tylko czeka, żeby z Nim po prostu być i bawić się, bo Rudaś od razu pokazuje, jak On potrafi kochać i być z człowiekiem na zawsze.

Rudek ma też swoje małe wady wynikające z przeszłości – boi się podnoszenia na ręce, nie lubi dominujących psów (został pogryziony), nie po drodze Mu z kotami i pilnuje swojej miski z jedzeniem (był bardzo długo głodzony).

Wyrównując swoje niedoskonałości, Rudasek jest bardzo kontaktowym psiakiem, przybiega na pierwsze zawołanie, daje się miziać i chce, bardzo chce, być ze Swoim Człowiekiem, który doceni zjawiskowość Rudaska i da Mu domek na zawsze.

Rudek jest zaszczepiony, wykastrowany, smycz nie jest Mu obca. Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Telefon w sprawie adopcji: 698 024 294, e-mail: psycho.smile@interia.eu (w miarę możliwości pomożemy w transporcie pieska do nowego domu).

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 06.11.2014 12:26
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 367738
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (14)
 
Malutki, wesoły Rudasek czeka na Ciebie - Zdjęcie nr 1Malutki, wesoły Rudasek czeka na Ciebie - Zdjęcie nr 2Malutki, wesoły Rudasek czeka na Ciebie - Zdjęcie nr 3Malutki, wesoły Rudasek czeka na Ciebie - Zdjęcie nr 4Malutki, wesoły Rudasek czeka na Ciebie - Zdjęcie nr 5Malutki, wesoły Rudasek czeka na Ciebie - Zdjęcie nr 6Malutki, wesoły Rudasek czeka na Ciebie - Zdjęcie nr 7Malutki, wesoły Rudasek czeka na Ciebie - Zdjęcie nr 8Malutki, wesoły Rudasek czeka na Ciebie - Zdjęcie nr 9Malutki, wesoły Rudasek czeka na Ciebie - Zdjęcie nr 10Malutki, wesoły Rudasek czeka na Ciebie - Zdjęcie nr 11Malutki, wesoły Rudasek czeka na Ciebie - Zdjęcie nr 12Malutki, wesoły Rudasek czeka na Ciebie - Zdjęcie nr 13Malutki, wesoły Rudasek czeka na Ciebie - Zdjęcie nr 14
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Małgorzata P
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Małgorzata P
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)