Razem 253 014 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

„Pies jest razem z właścicielem w dobrobycie i w nędzy, w zdrowiu i w chorobie. Będzie on spał na zimnej ziemi, gdzie lodowate wiatry wieją, a śnieg zacina okrutnie, aby tylko pozostać w pobliżu swego pana. Będzie on całował rękę, która nie ma dla niego pożywienia; będzie lizał rany i blizny, jakie nabywa się w zmaganiach z przeciwnościami tego świata. Strzeże on snu swego pana- nędzarza, jak gdyby był on księciem. Gdy wszyscy inni przyjaciele opuszczą, on zostanie. Gdy skarby ulecą, a sława legnie, on pozostanie tak stały w swej miłości, jak słońce w swej podróży po niebiosach.”

- Mieczysław Kula

Jakże smutno brzmią te słowa, w obliczu tragedii, ciężkiej psiej niedoli, której doświadczył Argo.

Nie sposób opisać bicia, głodu i obrzucania kamieniami jakie przeżył ten wyjątkowy pies od swojego opiekuna. Za co tyle okrucieństwa? Za wierne serce, uległość i służenie DIABŁU?

Argo ma wiele ran na ciele, wiele też ucierpiała psychika, ale tylko pies może tak dalej kochać ludzi, być cudownym towarzyszem i przyjacielem.

Argo przebywa obecnie w domu tymczasowym, gdzie dzięki troskliwej opiece i miłości odzyskał radość, uśmiech i zaufanie do ludzi. Argo jest typowym psem domowym, kanapowcem. Zachowuje czystość, nie niszczy, ładnie chodzi na smyczy, akceptuje dzieci. Nie akceptuje samców, jest zazdrosny.

W kontaktach z ludźmi jest na początku nieufny, boi się gwałtownych ruchów, ale szybko akceptuje i KOCHA !! Więc daj mu szansę, daj dom, oddaj serce i niech Wasze szczęście trwa.

Ze względu na tragiczną sytuację w domu tymczasowym Argo pilnie szuka domu, nie może wrócić do schroniska, nie może wrócić do byłego właściciela.

Czy możesz pokochać go tak jak my? Czy dasz DOM? Oddasz serce, tak jak ON Tobie? Argo jest zaszczepiony i wykastrowany.

Jeśli chcesz i możesz ofiarować Argo dom, prosimy zadzwoń: 508-400-971

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 04.11.2014 15:12
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 367423
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Argo- tylko pies potrafi TAK kochać! Daj mu szansę, adoptuj! - Zdjęcie nr 1Argo- tylko pies potrafi TAK kochać! Daj mu szansę, adoptuj! - Zdjęcie nr 2Argo- tylko pies potrafi TAK kochać! Daj mu szansę, adoptuj! - Zdjęcie nr 3Argo- tylko pies potrafi TAK kochać! Daj mu szansę, adoptuj! - Zdjęcie nr 4Argo- tylko pies potrafi TAK kochać! Daj mu szansę, adoptuj! - Zdjęcie nr 5Argo- tylko pies potrafi TAK kochać! Daj mu szansę, adoptuj! - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Argo (niezarejestrowany)
Województwo: Łódź (Łódzkie)
E-mail: Ogłoszeniodawca nie podał swojego adresu e-mail, kontaktuj się z nim telefonicznie, za pomocą ICQ lub inną drogą, którą tutaj podał.
Telefon: +48508400971
Reklama
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Psy Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)