Razem 253 081 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
29.10.2014 22:53

Farel jest niezwykle pogodnym i mądrym psiakiem. Jednak sytuacja w jakiej się znalazł nieco go przytłacza. Z trudem ją znosi i stara się nie wchodzić innym psiakom w drogę. Trzyma się najczęściej na uboczu. Kiedy jednak ma szansę kontaktu z człowiekiem możemy przekonać się, że jest bardzo ciepłym i oddanym psiakiem. Szuka kontaktu z człowiekiem. Pragnie z jego strony ciepła, miłości i odrobiny uwagi. To niewiele w porównaniu do tego co sam może zaoferować. Zawsze pogodny rozweseli cię w mig, będzie wierny i oddany. Nigdy cię nie opuści i będzie najlepszym przyjacielem jakiego możesz sobie wymarzyć.

Skoro czytacie to ogłoszenie, to pewnie zastanawiacie się, czy nie przygarnąć psa do swojego domu – a teraz jest na to najlepszy moment. OTOZ Animals jak co roku rozpoczął akcję „Chcemy zdążyć do domu przed zimą”. Zapraszamy do naszego schroniska, gdzie można adoptować psa lub kota. Sprawmy, aby schronisko było tylko tymczasowym miejscem pobytu dla zwierzaków, które bardzo pragną spędzić zimę u boku przyjaciół w nowym domu. Wszystkie zwierzęta są zaszczepione, odrobaczone, posiadają książeczki i czekają na dom.

Pamiętaj, zwierzęta ze schroniska kochają podwójnie!

Inne psy czekają na nowych właścicieli w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim: http://schroniskostarogard.pl/

W schronisku pobierana jest opłata adopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji:

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim

Starogard Gdański

Hermanowska 24

psykoty@wp.pl

668 046 572

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 29.10.2014 22:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 365780
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (7)
 
Mądry, niezwykle pogodny piesek Farel - Zdjęcie nr 1Mądry, niezwykle pogodny piesek Farel - Zdjęcie nr 2Mądry, niezwykle pogodny piesek Farel - Zdjęcie nr 3Mądry, niezwykle pogodny piesek Farel - Zdjęcie nr 4Mądry, niezwykle pogodny piesek Farel - Zdjęcie nr 5Mądry, niezwykle pogodny piesek Farel - Zdjęcie nr 6Mądry, niezwykle pogodny piesek Farel - Zdjęcie nr 7
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OTOZ Animals
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48668046572
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika OTOZ Animals
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)