Razem 252 791 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Pamiętają Państwo słynną produkcję Disney'a? Bajka opowiada o gromadce nakrapianych piesków. Są to dalmatyńczyki. Na swojej drodze napotykają Cruellę de Mon, która uprowadza je w celu zrealizowania swoich niecnych zamiarów. Czy i w życiu Sali pojawiła się taka postać? Człowiek, który wykorzystał naiwność i zaufanie bezbronnego zwierzęcia? Na pewno miała kiedyś dom. Może została skradziona lub uciekła przed kimś i nie udało jej się odnaleźć drogi powrotnej do domu? Ta bardzo kontaktowa sunia szuka odpowiedzialnego domu gdzie nie zazna już żadnego zawodu i krzywdy. Będzie kochana i pielęgnowana. A teraz krótko ją zaprezentujmy. Żywa, pełna temperamentu a zarazem wesoła i oddana. Jest niestrudzonym kompanem do zabaw i wypraw u boku aktywnych ludzi. Konsekwentnie wychowana będzie idealnym towarzyszem dla każdego. Sali poleca się do adopcji.

Skoro czytacie to ogłoszenie, to pewnie zastanawiacie się, czy nie przygarnąć psa do swojego domu – a teraz jest na to najlepszy moment. OTOZ Animals jak co roku rozpoczął akcję „Chcemy zdążyć do domu przed zimą”. Zapraszamy do naszego schroniska, gdzie można adoptować psa lub kota. Sprawmy, aby schronisko było tylko tymczasowym miejscem pobytu dla zwierzaków, które bardzo pragną spędzić zimę u boku przyjaciół w nowym domu. Wszystkie zwierzęta są zaszczepione, odrobaczone, posiadają książeczki i czekają na dom.

Pamiętaj, zwierzęta ze schroniska kochają podwójnie!

Inne psy czekają na nowych właścicieli w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim: http://schroniskostarogard.pl/

W schronisku pobierana jest opłata adopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji:

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim

Starogard Gdański

Hermanowska 24

psykoty@wp.pl

668 046 572

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 29.10.2014 22:49
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 365779
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (7)
 
Wesoła i oddana, śliczna sunia Sali poleca się do adopcji - Zdjęcie nr 1Wesoła i oddana, śliczna sunia Sali poleca się do adopcji - Zdjęcie nr 2Wesoła i oddana, śliczna sunia Sali poleca się do adopcji - Zdjęcie nr 3Wesoła i oddana, śliczna sunia Sali poleca się do adopcji - Zdjęcie nr 4Wesoła i oddana, śliczna sunia Sali poleca się do adopcji - Zdjęcie nr 5Wesoła i oddana, śliczna sunia Sali poleca się do adopcji - Zdjęcie nr 6Wesoła i oddana, śliczna sunia Sali poleca się do adopcji - Zdjęcie nr 7
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OTOZ Animals
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48668046572
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika OTOZ Animals
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)