Razem 252 984 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Na dobre i na złe. Na upał i niepogodę. To małe szczęście osłodzi każdy dzień. W podskokach biegnie na spacer, bez końca rozdaje buziaki, a zachęcona wskoczy nawet na ręce. Uwielbia ludzi ze wzajemnością. Jest bardzo grzeczną i karną suczką. Zoja jest spokojna i troszkę wystraszona ale przy opiekunie nabiera pewności. Chodzi za nim krok w krok ale nie jest nachalna . Do opiekunów błyskawicznie się przystosowuje. Grzecznie jeździ w samochodzie i kocha spacery. Nie jest hałaśliwa. Zoja to taka delikatna panieneczka, którą wszystkiego można jeszcze nauczyć.

Skoro czytacie to ogłoszenie, to pewnie zastanawiacie się, czy nie przygarnąć psa do swojego domu – a teraz jest na to najlepszy moment. OTOZ Animals jak co roku rozpoczął akcję „Chcemy zdążyć do domu przed zimą”. Zapraszamy do naszego schroniska, gdzie można adoptować psa lub kota. Sprawmy, aby schronisko było tylko tymczasowym miejscem pobytu dla zwierzaków, które bardzo pragną spędzić zimę u boku przyjaciół w nowym domu. Wszystkie zwierzęta są zaszczepione, odrobaczone, posiadają książeczki i czekają na dom.

Pamiętaj, zwierzęta ze schroniska kochają podwójnie!

Inne psy czekają na nowych właścicieli w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim: http://schroniskostarogard.pl/

W schronisku pobierana jest opłata adopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji:

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim

Starogard Gdański

Hermanowska 24

psykoty@wp.pl

668 046 572

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.10.2014 20:26
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 364608
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Zoja delikatna, kochana, bardzo przyjazna suczka - Zdjęcie nr 1Zoja delikatna, kochana, bardzo przyjazna suczka - Zdjęcie nr 2Zoja delikatna, kochana, bardzo przyjazna suczka - Zdjęcie nr 3Zoja delikatna, kochana, bardzo przyjazna suczka - Zdjęcie nr 4Zoja delikatna, kochana, bardzo przyjazna suczka - Zdjęcie nr 5Zoja delikatna, kochana, bardzo przyjazna suczka - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OTOZ Animals
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48668046572
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika OTOZ Animals
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)