Razem 251 703 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
17.12.2014 08:47

Cześć i czołem!

Wołają na mnie Filip, ale chyba nie zawsze tak miałem na imię. Nie wiem dokładnie jak to było kiedyś zanim trafiłem do Hotelu pod Warszawą, nikt tego nie wie. Pewne jest za to jedno: JESTEM PSEM NICZYIM OD ZAWSZE. Nikt mnie nie chciał kiedyś i nikt mnie nie chce teraz. Smutne, ale prawdziwe. Ktoś mógłby zapytać DLACZEGO?! Eh, tego też nie wiem.

Wesoły ze mnie gość, naprawdę lubię być z człowiekiem, uwielbiam głaskanie po główce i mizianie za uchem. Z innymi psiakami nie wchodzę w konflikty. Chętnie zapoznam się z fajnym kotem.

Podobno mam już swoje lata. Czy to jest powód mojej samotności? Ok, nie mam paru zębów, ale radzę sobie świetnie z każdym smakołykiem. Kondycję też mam niczego sobie.

Rozpocząłem ostatnio naukę chodzenia na smyczy więc nieustanne podnoszę swoje kwalifikacje w nadziei, że ktoś mnie może zauważy jednak.

Swoją drogą spacery muszą być extra. Mam już dość mojego boksu.

Nikt mnie nie odwiedza. Nikt się o mnie nie troszczy. A ja mam już swoje lata i bardzo tęsknię do prawdziwego domu, którego nigdy nie miałem. Z fajnymi Ludziami co by mnie tak raz na zawsze pokochali i już nigdy nie porzucili. Wystarczy ciepła budka, pełna micha i zielona trawka do hasania! No i miłość. Czy to tak dużo?

Jeśli chcesz mnie poznać bliżej dzwoń pod nr tel. 692 686 406. Czekam.

FILIP SZUKA DOMU. PILNIE. CZAS LECI NIEUBŁAGANIE.

PODARUJ MU NAJPIĘKNIEJSZY CZAS NA OSTATNIE LATA JEGO ŻYCIA.

Filip to pies średniej wielkości, do kolana, waga ok. 20-25 kg, szacowany wiek ok 10 lat (stan uzębienia mógłby na to wskazywać), typowy szorściak (umaszczenie beżowo-szare) kastrowany, pilnie uczy się chodzić na smyczy, nie przejawia żadnej agresji w stosunku do ludzi czy zwierząt. W chwili obecnej przebywa w hotelu. Został uratowany przed wywózką do Radys (piekło na ziemi a nie schronisko) w marcu 2014.

POKOCHAJ FILIPA JUŻ DZIŚ!

Szczegóły pod nr tel: 692 686 406

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 17.12.2014 08:47
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 361843
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Samotny Filipek szuka pilnie domu! - Zdjęcie nr 1Samotny Filipek szuka pilnie domu! - Zdjęcie nr 2Samotny Filipek szuka pilnie domu! - Zdjęcie nr 3Samotny Filipek szuka pilnie domu! - Zdjęcie nr 4Samotny Filipek szuka pilnie domu! - Zdjęcie nr 5Samotny Filipek szuka pilnie domu! - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Magda Mazur
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Magda Mazur
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)