Razem 254 004 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Szukam suczki dla mojego Bąbelka lat 2 rasy mieszaniec z terrierem..Bąbelek jest pieskiem Bardzo przyjaznym i lagodnym dla wszystkich innych zwierząt i wszystkich ludzi oraz dzieci.. Bąbelek jest pieskiem Bardzo kochanym który umie okazywać swoje uczucia bardzo lubi się przytulać i być przytulnym oraz całować.. Swojego właściciela pilnuje na każdym kroku patrzac się na niego swoimi oczami z których widać jego wierność i ciepło jakie w sobie posiada.. również przy każdym wieczornym kładzeniu się pierwszy czeka na właściciela który się położy pod kołdrą i wtedy on ze spokojna głowa kładzie się wtulony...

Niestety piesek nie wszystkich przekonuje swoim wyglądem ale jeśli człowiek da mu szansę i pozna jego serduszko i to w jaki sposób potrafi pokazać swoją miłość i radość nie będzie się dało jego nie kochać i wtedy dopiero dostrzegnie się jego piękno i będzie najpiękniejszym psem na świecie.. Babel jest pieskiem również bardzo radosnym i cieszy się nawet z najmniejszego drobiazgu.. Chce dać mu szansę na bycie rodzicem tak jak ma ja każdy rasowy piesek.. Wiem że w roli ojca sprawdził by się w 100% i by był super tata :)

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 03.03.2019 11:03
Cena: 50 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 622893
Rubryka ogłoszenia: Randki dla psów, krycie
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Daria
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48513994709
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Daria
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Randki dla psów, krycie
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)