Razem 262 799 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Łagodny, znający psi savoir-vivre Gucio, super pies do adopc - Zdjęcia do ogłoszenia
Gucio to około 6-letni , wykastrowany psiak, który trafił do schroniska jako kilkumiesięczny szczeniak i utkwił tam na lata. Niezauważany przez nikogo, niedoceniony. Zabrałyśmy go do domowego hoteliku pod Dobrym Miastem. Jego opiekunka jest zachwycona chłopakiem. Bez żadnych problemów dogadał się z hotelikowymi kumplami, uwielbia szaleństwa w ogrodzie i bieg ... więcej »
Mam na imię -  DOLAR … wypatruję swojego domku - Zdjęcia do ogłoszenia
Mam na imię - DOLAR … wypatruję swojego domku … Wielkopolskie (cała Polska) Mam na imię Dolar … W lutym skończyłem 6 lat … Po nieudanej adopcji musiałem wrócić do hotelu … Bardzo kocham ludzi i najchętniej nie odstępowałbym opiekuna na krok. W hotelu mieszkam z koleżankami i kolegami bardzo lubię zabawy z nimi. Mogę zamieszkać w domu z dziećmi powyże ... więcej »
Cała Polska
+4850171468650140985
Saba, wspaniała, grzeczna sunia - całe życie w schronisku PO - Zdjęcia do ogłoszenia
Saba to starsza sunia, która prawie całe życie spędziła w schronisku. Ale czasy przed tym musiały być o wiele gorsze, ponieważ jej stan psychiczny i zachowanie jednoznacznie wskazywały na to, że była bita. Lata leciały, a Saba nadal była pełna strachu, nieufności i lęku. Sunia została wyciągnięta ze schroniska i obecnie przebywa w domowym hoteliku pod Lublin ... więcej »
04.07.2016 19:36
O

Hello my friends polo

Hello my friends polo - Zdjęcia do ogłoszenia
Hello my friends polo Mail: carlossandrea2@gmail.com Z kryzysu, który nie zna jego nazwisko, może się obyć bez banków pilnie potrzebuje pieniędzy byłby idealny: mniej biurokracji, a drukowanie nie obsługuje systemu. Więc ograniczyć się uszkodzić morale i wiem, że są osobowych pożyczek między osobami, a kredyty w międzyczasie stały się alternatywą, aby zdob ... więcej »
Dziecko kapucynki teraz dostępne - Zdjęcia do ogłoszenia
Są one hodowane w naszym domu i ręcznie karmione przeze mnie i moich dzieci. Mamy zepsuć i dać im najbardziej niezwykłą dbałością. Wszyscy są gotowi do wyjazdu na 6 tygodni i są bardzo zdrowe, pieluchy przeszkolonych i oswojone i bardzo dobrym apetytem. Zostały one sprawdzane weterynarza i będzie pochodzić z dokumentacji medycznej. Zwierzęta pochodzą z ... więcej »
Lusia - ślepa suczka po przejściach szuka swojego domu - Zdjęcia do ogłoszenia
Lusia to około 2-letnia suczka, o trzy kolorowym umaszczeniu, bez prawego oczka, które straciła w wyniku pogryzienia przez inne psy w schronisku. Lusia to istna psia terapeutka, jej optymizm i energia jest porażająca. Mimo jej inwalidztwa, jest sunią o znacznym optymizmie, bez przerwy bawi się, nie tylko zabawkami. Radość sprawia jej nawet listek drzewa czy ... więcej »
Ozzy młody, aktywny siberian husky szuka domu - Zdjęcia do ogłoszenia
Ozzy to młody, ok.3 letni pies w typie husky, który prawie rok spędził w łódzkim schronisku. Nie potrafił sobie poradzić w panujących tam warunkach. Jest typem sportowca, a ponieważ siedział zamknięty w małym kojcu i nie miał jak rozładować rozpierającej go energii, zaczął warczeć i szczekać, przez co miał bardzo małe szanse na adopcję. W normalnych warunkac ... więcej »
Solar - fantastyczny i wesoły pies w typie husky - Zdjęcia do ogłoszenia
Imię: Solar Rasa: w typie syberian huky Płeć: samiec Wiek: ok. 3 lata Rodowód: brak Chip: tak Odrobaczenie: tak Szczepienia: tak Płodność: kastrowany Miejsce Pobytu: schronisko woj. kujawsko - pomorskim Stosunek do dzieci: brak danych Stosunek do psów: pozytywny Stosunek do kotów: brak danych Solar to fantastyczny młody i wesoły psiak w typie ... więcej »
F1 kocięta Savannah F1 do przyjęcia. - Zdjęcia do ogłoszenia
F1 kocięta Savannah F1 do przyjęcia. Mamy przyjemność ogłosić, że mamy kocięta Savannah teraz gotowy do nowego domu. Czy wszystkie zaszczepione i są bardzo przyjazne dla dzieci innych zwierząt domowych. Naszym celem jest zapewnienie najlepszej obsługi klienta i najwyższą jakość dostępnych jest. Czynimy wiele nowych zmian i dodając zupełnie nowy wygląd, więc ... więcej »
Kocięta Savannah F1 do przyjęcia. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kocięta Savannah F1 do przyjęcia. Mamy przyjemność ogłosić, że mamy kocięta Savannah teraz gotowy do nowego domu. Czy wszystkie zaszczepione i są bardzo przyjazne dla dzieci innych zwierząt domowych. Naszym celem jest zapewnienie najlepszej obsługi klienta i najwyższą jakość dostępnych jest. Czynimy wiele nowych zmian i dodając zupełnie nowy wygląd, więc mie ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
D małpy marmoset dziecko do adopcji. - Zdjęcia do ogłoszenia
D małpy marmoset dziecko do adopcji. Marmozety bardziej przypominają ludzi niż jakiekolwiek inne zwierzę. Są najbliżej nas na poziomie genetycznym. Więc kiedy masz małpę Pazurczatka, to bardzo ważne, aby zrozumieć swoją osobowość. Są to przede wszystkim mają inteligencję 4 lat i mogą łączyć ze sobą na poziomie emocjonalnym. Moi małpy są bardzo przyjazne dla ... więcej »
C małpy marmoset dziecko do adopcji. - Zdjęcia do ogłoszenia
C małpy marmoset dziecko do adopcji. Marmozety bardziej przypominają ludzi niż jakiekolwiek inne zwierzę. Są najbliżej nas na poziomie genetycznym. Więc kiedy masz małpę Pazurczatka, to bardzo ważne, aby zrozumieć swoją osobowość. Są to przede wszystkim mają inteligencję 4 lat i mogą łączyć ze sobą na poziomie emocjonalnym. Moi małpy są bardzo przyjazne dla ... więcej »
B małpy marmoset dziecko do adopcji. - Zdjęcia do ogłoszenia
B małpy marmoset dziecko do adopcji. Marmozety bardziej przypominają ludzi niż jakiekolwiek inne zwierzę. Są najbliżej nas na poziomie genetycznym. Więc kiedy masz małpę Pazurczatka, to bardzo ważne, aby zrozumieć swoją osobowość. Są to przede wszystkim mają inteligencję 4 lat i mogą łączyć ze sobą na poziomie emocjonalnym. Moi małpy są bardzo przyjazne dla ... więcej »
A małpy marmoset dziecko do adopcji. - Zdjęcia do ogłoszenia
A małpy marmoset dziecko do adopcji. Marmozety bardziej przypominają ludzi niż jakiekolwiek inne zwierzę. Są najbliżej nas na poziomie genetycznym. Więc kiedy masz małpę Pazurczatka, to bardzo ważne, aby zrozumieć swoją osobowość. Są to przede wszystkim mają inteligencję 4 lat i mogą łączyć ze sobą na poziomie emocjonalnym. Moi małpy są bardzo przyjazne dla ... więcej »
2 małpy marmoset dziecko do adopcji. - Zdjęcia do ogłoszenia
2 małpy marmoset dziecko do adopcji. Marmozety bardziej przypominają ludzi niż jakiekolwiek inne zwierzę. Są najbliżej nas na poziomie genetycznym. Więc kiedy masz małpę Pazurczatka, to bardzo ważne, aby zrozumieć swoją osobowość. Są to przede wszystkim mają inteligencję 4 lat i mogą łączyć ze sobą na poziomie emocjonalnym. Moi małpy są bardzo przyjazne dla ... więcej »
Małpy marmoset dziecko do adopcji. - Zdjęcia do ogłoszenia
Małpy marmoset dziecko do adopcji. Marmozety bardziej przypominają ludzi niż jakiekolwiek inne zwierzę. Są najbliżej nas na poziomie genetycznym. Więc kiedy masz małpę Pazurczatka, to bardzo ważne, aby zrozumieć swoją osobowość. Są to przede wszystkim mają inteligencję 4 lat i mogą łączyć ze sobą na poziomie emocjonalnym. Moi małpy są bardzo przyjazne dla dz ... więcej »
Montaż siatki ochronnej na balkon dla kota. - Zdjęcia do ogłoszenia
USŁUGA PROFESJONALNEGO MONTAŻU SIATKI OCHRONNEJ NA BALKON - SIATKI BALKONOWEJ DLA KOTA (KRAKÓW). GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY MONTAŻU W POLSCE! tel. 660-579-968 Koty to bardzo mądre i niezwykle zwinne istoty. Świat na zewnątrz jest dla kotów bardzo interesujący, a w ich mniemaniu każdy przelatujący ptak czy owad powinien wiedzieć „kto tu rządzi”. Niest ... więcej »
03.07.2016 04:20
Cena: 280 Zł.
O

Zające

Sprzedam zające z zarejestrowanej hodowli do zasiwdleń lub dalszej hodowli
Cała Polska
+48515970166
Kochany, wesoły, łagodny senior Bacuś szuka domu - Zdjęcia do ogłoszenia
Imię: Bacuś Rasa: mieszaniec średniej wielkości Płeć: samiec Wiek: 10+ Chip: tak Odrobaczenie: tak Szczepienia: tak Płodność: kastrowany Miejsce Pobytu: okolice Krakowa Stosunek do dzieci: neutralny / pozytywny Stosunek do psów: neutralny / pozytywny Stosunek do kotów: raczej neutralny Bacuś, to psi senior o genialnym usposobieniu i (już) dobre ... więcej »
Frugo duży, kochany, aktywny jak mix leonberger ADOPCJA - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukamy domu dla Frugo ok. 5 letniego, bardzo fajnego psiaka. Frugo jest łagodny, wesoły i aktywny. Na pewno sprawdzi się jako towarzysz osób lubiących długie spacery. Może zamieszkać w domu z dziećmi, nie ma w nim cienia agresji. Jest dużym i silnym psem. Obecnie nie jest w najlepszej formie fizycznej- osoby które obiecywały dla niego super dom, spanie na ... więcej »
Ogłoszenia 6061 do 6080 z 21217
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)