Razem 254 589 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Marmozety, małpy kapucynów, małpy wiewiórki, pająki i szympa - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteśmy licencjonowanymi hodowcami różnych gatunków małp. Mamy marmozety, małpy kapucynów, małpy wiewiórki, pająki, goryle i szympansy. Sprzedajemy głównie małpy i szympansy w wieku od 1 do 5 miesięcy. Nasze zwierzęta są wychowywane, dobrze wyszkolone, oswojone i bardzo uległe. Robią doskonałe zwierzęta domowe, ponieważ są bardzo czułe i zabawne. Dostarczam ... więcej »
Szczenięta Pembroke Welsh Corgi - Zdjęcia do ogłoszenia
Szczenięta pochodzą z przeważających pokoleń hodowli z liniami FCI Champion. Szczenięta mają odpowiednie do wieku szczepienia, odrobaczanie, szczepionkę przeciw grypie dwuwartościowej i są mikroprocesorowe. Są bardzo inteligentni, tworzą wspaniałe pierwsze szczeniaczki i wspaniałego członka rodziny, wszelkie pytania prosimy o kontakt. Numer telefonu: ... więcej »
Przyjazny, delikatny Romuś szuka domu! - Zdjęcia do ogłoszenia
Do adopcji około 5 letni Romek. Jest nieśmiały wobec obcych ale lubi "swoich" :) gdy zdobędziesz jego zaufanie, pokocha całym sercem. Romek jest przyjazny dla innych zwierząt i dzieci. Jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany, zaszczepiony i wysterylizowany. Psiak znajduje się w Iłowie woj. Mazowieckie ale możemy pomóc w transporcie. Obowiązuj ... więcej »
26.04.2019 16:21
O

Akita amerykańska, szczenięta

Akita amerykańska, szczenięta - Zdjęcia do ogłoszenia
Wysokiej jakości szczenięta amerykańskie Akita o doskonałym pochodzeniu i dobrym charakterze na sprzedaż. Szczenięta otrzymały wszystkie trzy szczepionki i są gotowe do przejęcia. Oboje rodzice są w moim posiadaniu. Dostępne są dwa piękne szczenięta. Cena 200 € za zwierzęta bez papieru, możliwy transport. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń tel / Viber ... więcej »
Delikatna, niezwykle smutna Hawryłka w schronisku od szczeni - Zdjęcia do ogłoszenia
Hawryłka to 8letnia suczka średniej wielkości. Do schroniska trafiła jako 5 miesięczny szczeniak. Została znaleziona w starej szopie. Czarna jak węgielek, jedynie z wąskim białym krawacikiem. To niezwykle spokojna i delikatna suczka. W boksie zachowuje się jaj zwykły pies, szczekając daje znać, że ktoś idzie lub coś się dzieje, ale nie szczeka bez powodu. N ... więcej »
Młodziutka, nakolankowa Nikolka szuka domu! - Zdjęcia do ogłoszenia
NIKOLA to około 1,5 roczna sunia, która waży 8 kg. Umie chodzić na smyczy, w domu bardzo grzeczna. Lubi spacery i zabawę.Uwielbia zabawy z innymi psami. Jest odrobaczona, odpchlona, zaczipowana, zaszczepiona i wysterylizowana. Szuka kochanego domu. Sunia przebywa na terenie Fundacji w Iłowie, woj. mazowieckie ale możemy pomóc w transporcie. Obowiązuje ... więcej »
Misia - cudowna labusia z bagażem doświadczeń szuka domku - Zdjęcia do ogłoszenia
Misia, 9letnia sunia, która sporo ma już za sobą... Na pewno rodziła nie raz, na pewno nie była dobrze traktowana, na pewno rzadko dostawała pełną miskę. Trafiła pod nasza opiekę mocno wychudzona z anemią. Po długim okresie leczenia, operacji wycięcia listwy mlecznej i lekach przeciwbólowych jest sunią cieszącą się psim życiem. Spokojna, nie wymagająca dług ... więcej »
Niekonfliktowy, duży misiek do przytulania ADOPCJA - Zdjęcia do ogłoszenia
MISIO to około 4/5 letni psiak, który waży około 50 kg. Nie ma w nim agresji, uwielbia zabawę. Jest ogromnym prytulachem. Bardzo kocha dzieci i zabawę z nimi. Jest wykastrowany zaszczepiony i zaczipowany. Ładnie chodzi na smyczy i uwielbia spacery. Misio przebywa na terenie Fundacji w Iłowie, woj. Mazowieckie ale możemy pomóc w transporcie. Obowiązuj ... więcej »
Szczenięta buldoga francuskiego - Zdjęcia do ogłoszenia
Urocze szczenięta dostępne w sprzedaży. Oboje rodzice są niezwykle dobrzy i są wspaniałymi psami, wspaniałymi rangami mistrzów. Cudowne wokół dzieci i innych zwierząt. Wszyscy są bardzo zdrowymi, towarzyskimi i kochającymi postaciami. Te piękne szczenięta mają mnóstwo pracy i są dobrze uspołecznione. https://www.youtube.com/watch?v=vmC94EZH2IQ& ... więcej »
Bella, młodziutka labowa dziewczyna do adopcji! - Zdjęcia do ogłoszenia
Bella została znaleziona w okropnym stanie!! Wychudzona, zakleszczona, zarobaczona, wygłodzona. Przez kilka miesięcy dochodziła do siebie i teraz możemy powiedzieć, że jest zdrowym psem. Zatem szukamy jej najlepszego domu. Bella jest młoda, aktywna, dopiero poznaje świat i otoczenie. W domu zostaje sama i nie ma problemu, jednak potrafi znaleźć sobie coś do ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Kaukaski Owczarek Pies - szczeniak na sprzedaż - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy pięknego chłopca. Ma 3 miesiące. Szczenię odradzano regularnie od urodzenia i hodowano w domu rodzinnym wokół małych dzieci i innych zwierząt domowych. Odradza się i ucieka. Ojciec: ZHANDARM IZ OTCHEGO DOMA (Legendarniy iz Otchego Doma x Tcitadel iz Otchego Doma) Matka: PROSTORI DONA IRMA (Pervi Legion Dato x Prostori Dona Tcagira) Prosim ... więcej »
Młody, przyjazny Max do adopcji! - Zdjęcia do ogłoszenia
MAX to około 1,5-2 letni psiak, który waży 15 kg. Kocha wszystkich i wszystko, nie ma w nim agresji. Bardzo kocha dzieci i zabawę z nimi Jest już wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany, ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia przytulanie i głaskanie. Psiak znajduje się w Iłowie woj. mazowieckie ale możemy pomóc w transporcie. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Tel. 728-267-534
25.04.2019 09:41
O

Wesoły Majki do adopcji

Wesoły Majki do adopcji - Zdjęcia do ogłoszenia
MAJKI to około 6 letni psiak. Który waży 26 kg. Kocha wszystkich i wszystko, nie ma w nim agresji. Bardzo kocha dzieci i zabawę z nimi. Jest w trakcie nauki chodzenia na smyczy. Jest wykastrowany zaszczepiony i zaczipowany, ładnie chodzi na smyczy Psiak znajduje się w Iłowie woj. Mazowieckie ale możemy pomóc w transporcie. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Tel. 728-267-534
Welsh Corgi Pembroke dla stadniny - Zdjęcia do ogłoszenia
Dostępny dla chłopca ze stadniny Welsh Corgi Pembroke. Jest importowany z Rosji, najwyższej jakości linii krwi. Mieszka w domu jako część rodziny i ma doskonały temperament. Telefon kontaktowy: +381656577863 E-mail: WelshKorgiPembroke2019@gmail.com
b Niebieska i złota ara do adopcji. - Zdjęcia do ogłoszenia
b Niebieska i złota ara do adopcji. Cześć, mam piękne, przyjazne, podniesione Niebieskie i złote Ary do adopcji odpowiednie jako zwierzęta domowe lub przyszli hodowcy. Ładne, duże ptaki, obsługiwane przez moje dzieci, zamknięty pierścień ze stali nierdzewnej do identyfikacji, DNA płeć, wychowany w naszym domu i teraz jedzą mieszankę owoców / warzyw, granule ... więcej »
Niebieska i złota ara do adopcji. - Zdjęcia do ogłoszenia
Niebieska i złota ara do adopcji. Cześć, mam piękne, przyjazne, podniesione Niebieskie i złote Ary do adopcji odpowiednie jako zwierzęta domowe lub przyszli hodowcy. Ładne, duże ptaki, obsługiwane przez moje dzieci, zamknięty pierścień ze stali nierdzewnej do identyfikacji, DNA płeć, wychowany w naszym domu i teraz jedzą mieszankę owoców / warzyw, granulek ... więcej »
V Kocięta F1 Savannah do adopcji. - Zdjęcia do ogłoszenia
V Kocięta F1 Savannah do adopcji. Miło nam poinformować, że mamy kocięta Savannah gotowe do nowego domu. Wszyscy zaszczepieni i bardzo przyjaźni z dziećmi innych zwierząt domowych. Naszym celem jest zapewnienie możliwie najlepszej obsługi klienta i najwyższej dostępnej jakości. Wprowadzamy wiele nowych zmian i dodajemy zupełnie nowy wygląd, więc miej oko na ... więcej »
Kocięta F1 Savannah do adopcji. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kocięta F1 Savannah do adopcji. Miło nam poinformować, że mamy kocięta Savannah gotowe do nowego domu. Wszyscy zaszczepieni i bardzo przyjaźni z dziećmi innych zwierząt domowych. Naszym celem jest zapewnienie możliwie najlepszej obsługi klienta i najwyższej dostępnej jakości. Wprowadzamy wiele nowych zmian i dodajemy zupełnie nowy wygląd, więc miej oko na na ... więcej »
25.04.2019 07:48
O

2 Małpy do adopcji.

2 Małpy do adopcji. - Zdjęcia do ogłoszenia
2 Małpy do adopcji. Pazurczatki są bardziej jak ludzie niż jakiekolwiek inne zwierzę. Są najbliżej nas na poziomie genetycznym. Więc kiedy masz małpkę marmozety, bardzo ważne jest zrozumienie jej osobowości. Zasadniczo mają inteligencję czterolatka i mogą połączyć się z tobą na poziomie emocjonalnym. Moje małpy są bardzo przyjazne dla dzieci i innych zwierzą ... więcej »
25.04.2019 07:48
O

Małpy do adopcji

Małpy do adopcji - Zdjęcia do ogłoszenia
Małpy do adopcji. Pazurczatki są bardziej jak ludzie niż jakiekolwiek inne zwierzę. Są najbliżej nas na poziomie genetycznym. Więc kiedy masz małpkę marmozety, bardzo ważne jest zrozumienie jej osobowości. Zasadniczo mają inteligencję czterolatka i mogą połączyć się z tobą na poziomie emocjonalnym. Moje małpy są bardzo przyjazne dla dzieci i innych zwierząt. ... więcej »
Ogłoszenia 401 do 420 z 17097
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)