Razem 262 618 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Cześć, nazywam się Parys. Mam około 2/3 lata i bardzo złe wspomnienia za sobą. Ale nie wracajmy do tego. Teraz jestem bezpieczny, ale tylko tak tymczasowo. Bardzo chciałbym mieć swój dom stały, żebym w końcu poczuł pełną stabilizację w moim życiu... Jestem już wykastrowany, odrobaczony, odpchlony. Świetnie sprawuję się w domu, dogaduję się z innymi kotami. Młodszych uczę dobrych manier, co by na głowę nie weszli mojej opiekunce. Mieliśmy do tego nie wracać, ale pewnie widzisz różnicę w jednym moim oku. Już ci tłumaczę. To ludzie do tego doprowadzili, nie leczyli mnie, nie dbali o mnie. Teraz praktycznie nie widzę na to oczko, ale czy to może mnie zdyskwalifikować z szansy na dobry dom ? No myślę, że powiesz stanowczo nie! Jak już o tym wiesz, to musisz wiedzieć jeszcze jedno... nie mam kawałka ogonka. Bardzo bolało...Jestem bardzo miłym kotem, który uwielbia kontakt z człowiekiem. Adoptując mnie zyskasz prawdziwego przyjaciela. Chciałbym zamieszkać w domu z ogrodem w spokojnej okolicy. Lubię korzystać z ciepłych promieni Słońca i chodzić po miękkiej, zielonej trawce. Mogę zamieszkać w domu gdzie są dzieci, bo jestem bardzo łagodny i sympatyczny. Mieszkam teraz w Sławnie, ale moje opiekunki dowiozą mnie wszędzie, jeśli pojawi się dla mnie szansa na rajskie życie.

Chcesz wiedzieć o mnie więcej? Masz wątpliwości? Zadzwoń, moje opiekunki na pewno wszystko ci dopowiedzą. PARYS

Tel. 884 984 172

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 01.07.2017 09:24
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 541857
Rubryka ogłoszenia: Koty
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Szukasz kota dla rodziny? Pokochaj Parysa :) - Zdjęcie nr 1Szukasz kota dla rodziny? Pokochaj Parysa :) - Zdjęcie nr 2Szukasz kota dla rodziny? Pokochaj Parysa :) - Zdjęcie nr 3Szukasz kota dla rodziny? Pokochaj Parysa :) - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Koty
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)