Razem 260 686 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Tarnuś został znaleziony przez nas w kwietniu 2016 roku na przejściu dla pieszych. Został potrącony przez auto i zostawiony na pewną śmierć. Ile tam leżał? Nie wiemy. Neurolog zdiagnozował na podstawie MRI wieloogniskową mielopatię niedokrwienną. Podjęliśmy się rehabilitacji zgodnie z zaleceniami. Trwała ona od maja do września. Łapki nadal pozostały niewładne. Z uwagi na nie używanie łapek pojawiły się przykurcze i przeprosty oraz częściowy zanik mięśni. Ostatnia kontrola u neurologa (27.09) potwierdziła, że nie będzie chodził na tylne łapy. Szukamy mu odpowiedzialnego i kochającego domu. Kot jest radosny i kontaktowy. Lubi inne koty. Jeśli ma mieszkać z kotami to najlepiej, żeby były w podobnym wieku i o podobnym charakterze (żywiołowe, aktywne).

Testy FIV/FELV – ujemne. Szczepienie – jednokrotne. Kastrowany, odrobaczony. Oddaje mocz i kał samodzielnie do kuwety. Porusza się po podłodze samodzielnie.

Za co uwielbiam Tarnusia?

Za to, że cieszy się z wszystkiego: z miseczki z jedzeniem, z zabawki, z głaskania. Nie boi się ludzi i podchodzi do każdego gościa. Lubi spać z opiekunem na łóżku (na nogach albo przy głowie) :)

Za to, że nie przejmuje się swoją niepełnosprawnością. Nie wybrzydza przy jedzeniu. Za to, że wystarczy chwila głasków i już mruczy. Za te wielkie oczy, różowy nosek, który ciemnieje jeśli pojawi się intensywny zapach lub emocja.

Wymagania techniczne: dom niewychodzący, zabezpieczony balkon, podłogi w domu muszą być gładkie i śliskie. Brak wystających ostrych progów czy schodów.

Dom stały musi mieć świadomość ważności prawidłowej diety i regularnej kontroli stanu pęcherza (badania moczu).

Nie wydamy kota do domu, gdzie są małe dzieci (ryzyko upuszczenia kota).

Na wydarzeniu Tarnusia na facebooku (,,Tarnuś - Potrącony Kot Nie Chodzi. Szuka Domu Stałego") są filmiki, więcej zdjęć i informacji.

Obowiązuje umowa adopcyjna. Do dobrego domu pomożemy w transporcie.

Kontakt

Aneta, tel. 607 526 682

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 14.11.2016 16:40
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 501485
Rubryka ogłoszenia: Koty
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Tarnuś, cudowny, zupełnie wyjątkowy, przyjazny i kochany kot - Zdjęcie nr 1Tarnuś, cudowny, zupełnie wyjątkowy, przyjazny i kochany kot - Zdjęcie nr 2Tarnuś, cudowny, zupełnie wyjątkowy, przyjazny i kochany kot - Zdjęcie nr 3Tarnuś, cudowny, zupełnie wyjątkowy, przyjazny i kochany kot - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Koty
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)