Razem 260 831 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Na swoich ludzi czekają kocięta norweskie leśne, urodzone 18 czerwca w hodowli Leśny Chochlik*PL po cudnej rudej kotce Werdandi Leśny Chochlik*PL i wspaniałym kawalerze - Zegna z Krainy Asgardu*PL.

Pięciu ryżych panów i dwie szylkretowe dziewczynki, które z utęsknieniem wyglądają ludzi, który oddadzą tym małym futrzakom swoje serducha :).

Nasze damy to:

Yennefer - mimo wiele znaczącego imienia nijak nie przystaje do bohaterki książek - spokojna, stonowana panienka, która zanim przystąpi do działania musi zaplanować i przeanalizować każdy jego etap. Słodka mrucząca przylepka o wielkim serduszku.

No i druga iskierka - Yanna potocznie zwana Janką. Potoczna wymowa tego imienia oddaje charakter naszej dziewczynki. Bo to taka Janka, co to bratu odda jak zasłuży, miseczkę z mięsem obejmie w posiadanie i obroni, a jak trzeba to podejdzie do wielkiego dziadka i wyliże mu uszy :). Łobuzica, skacząca pchła o wielkiej sile przebicia.

Panowie, jak to panowie, wszyscy rudzi, niektórzy mniej, niektórzy bardziej, ale każdy inny.

Yaxa - wielki, puchaty misiak ciągle zadziwiony światem i każdym kolejnym dniem. Dzielnie stający w obronie dziewczyn, i z równą zaciekłością zaczepiający je, kiedy obrona okaże się za nudna ;).

Yaevinn - planista, przedsiębiorca i lider. Pierwszy przybiega na wołanie, siada przy nogach i PATRZY. Bo człowiek przecież na pewno ma coś ciekawego. Może coś dobrego, a może trochę ręki do głaskania ;).

Yarpen, który przystając do swojego książkowego pierwowzoru idzie jak taran zawsze dostając to czego chce. Bo on musi być najodważniejszy, najdzielniejszy, najszybszy i najlepszy! Bo tak!

Kolejny z naszej dzielnej piątki to Yoel - kotek w rękawiczkach i pod krawatem. Elegancik w każdym calu, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Bo on lubi się bawić, jak każdy kotek, ale nawet w zabawie trzeba zachowywać odpowiednio wysokie standardy. Więc Yoel się ich trzyma ;).

No i ostatni, ale nie mniej ważny - Yurga. Kotek-przecinek, którego wszędzie pełno. Kiedy trzeba gdzieś wskoczyć, coś zrobić (albo jeszcze lepiej zbroić), można być pewnym, że Yurga już tam wskoczył, już zrobił (i zbroił) :).

Kocięta będą gotowe do zmiany domu pod koniec września, trafią tam z rodowodem, będą dwukrotnie zaszczepione i wielokrotnie odrobaczone, zgodnie z programem w hodowli. Przed zmianą domu zostaną zaczipowane oraz wykastrowane, a do nowego właściciela trafią z książeczką zdrowia, informacjami, wyprawką na pierwsze chwile w nowym miejscu oraz wszelką naszą pomocą. Nasze kocięta przebywają z nami od pierwszych chwil życia, są brane na ręce, przytulane i głaskane, przez co obyte z człowiekiem i odpowiednio zsocjalizowane. Wychowują się z dzieckiem więc widok małego człowieczka nie jest im obcy :).

Po dokładniejsze informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 601 098 102 - lub mailowego (k.durczak[at]gmail.com).

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 13.09.2016 10:39
Cena: 1 800 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 491173
Rubryka ogłoszenia: Koty
Widea (0)
 
Zdjęcia (7)
 
Kocięta norweskie leśne - Leśny Chochlik*PL - Zdjęcie nr 1Kocięta norweskie leśne - Leśny Chochlik*PL - Zdjęcie nr 2Kocięta norweskie leśne - Leśny Chochlik*PL - Zdjęcie nr 3Kocięta norweskie leśne - Leśny Chochlik*PL - Zdjęcie nr 4Kocięta norweskie leśne - Leśny Chochlik*PL - Zdjęcie nr 5Kocięta norweskie leśne - Leśny Chochlik*PL - Zdjęcie nr 6Kocięta norweskie leśne - Leśny Chochlik*PL - Zdjęcie nr 7
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna Durczak (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48601098102
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Koty Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Koty
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)