Razem 255 238 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Witam

Mam na sprzedaż Leopard Cat (Prionaiulurus bengalensis euptilura). Jest to dziki gatunek kota, nie rasa czy hybryda lecz czysty gatunek. Aktualnie to jedyne młode tego gatunku na terenie Europy. Zwierzęta są karmione z butelki. Bardzo dobrze oswojone, nie boją się ludzi, domagają się kontaktu z człowiekiem. Obecnie mają ukończone 6 tygodni. W chwili obecnej na sprzedaż są 2 młode ( samiec i samiczka). Posiadają wszystkie dokumenty świadczące o ich legalnym pochodzeniu niezbędne do ich rejestracji. Na hodowlę i posiadanie tego gatunku nie są wymagane żadne pozwolenia. Zwierzęta dopuszczone do obrotu na terenie Polski. Chętnie udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania związane z hodowlą jak i samymi zwierzętami. Cena do uzgodnienia po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Oferuję dowóz na terenie całej Polski. Możliwość obejrzenia kotków w Krakowie.

telefon kontaktowy 516082883

Opis gatunku

Koty tego gatunku posiadają długie tylne łapy i dobrze wykształcone błony między palcami. Drobna głowa naznaczona jest dwiema równoległymi, ciemnymi pręgami, a pysk rozjaśniony bielą. Z tyłu dość długich, zaokrąglonych uszu znajduje się biała plamka na czarnym tle. Ciało i kończyny pokrywają ciemne plamki o zróżnicowanym kształcie i kolorze, przez grzbiet biegną dwie lub trzy podłużne pręgi. Ogon wynosi około połowy długości całego ciała. Na całym swoim terenie występowania kot bengalski jest tak bardzo zróżnicowany, że dawniej uważano te odmiany za oddzielne gatunki. W populacjach południowych kolor futra jest żółtawo-brązowy, zaś w północnych -srebrzystoszary. Zależnie od podgatunku, znaczenia mogą występować w formie plamek, rozet, a nawet nakrapianych pręg. W tropikach ważą od 0,55 do 3,8 kg, długość ciała bez ogona wynosi 38,8 do 66 cm z 17,2 z 31 centymetrowym ogonem. W północnych Chinach i Syberii ważą aż do 7,1 kg, a długość ich ciała wynosi nawet 75 cm; generalnie ich waga wzrasta przed zimą i tracą ją wraz ze zbliżającą się wiosną. Wysokość w kłębie około 41 cm.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.06.2015 00:21
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 414024
Rubryka ogłoszenia: Koty
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Leopard Cat (Prionaiulurus bengalensis euptilura) jedyne wPL - Zdjęcie nr 1Leopard Cat (Prionaiulurus bengalensis euptilura) jedyne wPL - Zdjęcie nr 2Leopard Cat (Prionaiulurus bengalensis euptilura) jedyne wPL - Zdjęcie nr 3Leopard Cat (Prionaiulurus bengalensis euptilura) jedyne wPL - Zdjęcie nr 4Leopard Cat (Prionaiulurus bengalensis euptilura) jedyne wPL - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Szymon Dawid
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48516082883
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Szymon Dawid
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Koty
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)