Razem 255 752 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Chomiczków w sumie jest 11. O różnych charakterkach i upodobaniach, za to podobnie umaszczonych.

Ze starszego miotu dwie dziewczyny i trzech chłopców - w zasadzie gotowe do adopcji. Mają ok.2 miesięcy. Z młodszych 4 dziewczyny i 2 chłopców. Będą gotowe jechać do nowego domu za ponad tydzień.

Wszystkie są bezpieczne, wykarmione, rozdzielone (oprócz samiczek ok.4 tygodniowych - te będą jeszcze kilka dni razem siedziały). Jesteśmy po wizycie weterynarza, dziewczyny starsze dostały zastrzyki poronne, na wypadek jakby były w ciąży. Chomiczki wszystkie wzięłam od ludzi, którzy je rozmnażali. Są u mnie bezpieczne, ale czasowo nie jestem w stanie zająć się tyloma, poświęcić im odpowiednią ilość czasu. Szukam dla nich miejsc, gdzie im będzie lepiej.

A są kochane i zasługują na najlepsze domy.

Chomiczki mieszkają w Rzeszowie, ale mała przeprowadzka nie stanowi problemu. Mogą również jechać bezproblemowo do Kielc, Lublina, Katowic.. Dłuższe trasy również do pokonania z odpowiednią logistyką :-)

Chomiczek miniaturka potrzebuje absolutnie minimum mieszkania o wymiarach 60x40. To absolutne minimum, na ten moment widzę tylko dwa które mogą w takim zamieszkać, ale lubią kopać, więc potrzebują mieć grubo ściółki. Minimalna ilość ściółki to 10 cm, kopacze potrzebują ok.20 cm. Większość klatek sklepowych przy wysokich cenach nie zapewnia możliwości komfortowego życia chomikowi, a za tą cenę można zwierzaka zaopatrzyć w świetne lokum typu akwarium, terrarium, czy duża klatka lub woliera w sklepie internetowym. Z rzeczy niezbędnych, chomiczek potrzebuje kołowrotka o min. średnicy 20 cm o pełnych ściankach i domku – kryjówki. Oczywiście jakby była potrzeba, to chętnie pomogę przyszłym opiekunom w wyborze wyprawki. 

Można poznać zwierzątka przed adopcją, zobaczyć w jakich warunkach żyją, w jakich mieszkają moje dwa chomiki - te nie są do adopcji, ale czasem coś podpatrzeć można. Zapraszam do korespondencji.

Kontakt w sprawie chomiczków: eeewa@onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 06.08.2017 20:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 549257
Rubryka ogłoszenia: Gryzonie
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
Młodziutkie chomiczki czekają na odpowiedzialnych opiekunów. - Zdjęcie nr 1Młodziutkie chomiczki czekają na odpowiedzialnych opiekunów. - Zdjęcie nr 2Młodziutkie chomiczki czekają na odpowiedzialnych opiekunów. - Zdjęcie nr 3Młodziutkie chomiczki czekają na odpowiedzialnych opiekunów. - Zdjęcie nr 4Młodziutkie chomiczki czekają na odpowiedzialnych opiekunów. - Zdjęcie nr 5Młodziutkie chomiczki czekają na odpowiedzialnych opiekunów. - Zdjęcie nr 6Młodziutkie chomiczki czekają na odpowiedzialnych opiekunów. - Zdjęcie nr 7Młodziutkie chomiczki czekają na odpowiedzialnych opiekunów. - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ewa (niezarejestrowany)
Województwo: Małopolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Gryzonie Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Gryzonie
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)